Корзина
75 отзывов
+380967686068
+380664062979
Вітрина турів ТА «ВЕЛИКА ПОДОРОЖ»
Корзина

РАННЄ БРОНЮВАННЯ 2021

РАННЄ БРОНЮВАННЯ 2021

У цьому році все не так, як завжди, не так, як ми звикли. Але життя триває, і літу 2021 бути. Тому прийшов час поговорити - а чи буде раннє бронювання в цьому році? Так, буде і вже триває! Тому пропоную розібрати, що і як буде у цьому році з акцією раннє бронювання.

Раннє бронювання - це покупка турів за кілька місяців до вильоту. Як і гарячі тури, це популярний спосіб заощадити до 40% від вартості відпочинку. Умови раннього бронювання залежать від країни, часу відпочинку, готелів і т.д.

Які переваги дає раннє бронювання?
- Знижки до 40% в порівнянні з ціною за 2-3 тижні до вильоту. Чим раніше заброньовано тур, тим більше знижку пропонує туроператор та готель.
- Широкий вибір готелів і номерів у ті дати, коли захочеться Вам. Для бронювання є максимальна кількість всіх можливих варіантів.
- Оплата заброньованого туру частинами без переплат. 

Що вигідніше, раннє бронювання або гарячі тури?
Тур, куплений за півроку до вильоту завжди дешевше, ніж та ж путівка за місяць до виїзду. А ось чи буде раннє бронювання коштувати менше гарячих турів, залежить від напрямку, конкретного року і сезону. Як правило, високий сезон "не горить" і реальну знижку на путівку дає саме раннє бронювання з Києва, Харкова, Запоріжжя, Дніпра та інших міст України.

Які тури варто бронювати заздалегідь?
Дійсно актуально раннє бронювання відпочинку на свята (особливо, турів на Новий рік та травневі свята), відпочинку під час високого сезону, а також при покупці популярних мережевих готелів. В останні роки то-ж саме стосується оксамитового сезону на морі восени у вересні.

Коли починається раннє бронювання 2021?
Купити тури раннього бронювання 2021 можна вже зараз. При цьому, чим раніше ви замовите тур, тим більше буде економія.

Які країни вже можна бронювати на літо 2021?
Туреччина, Єгипет, Болгарія, Черногорія, Хорватія, Туніс та деякі інші.

Що потрібно уточнити при покупці туру раннього бронювання?
- Умови оплати туру (перший платіж, розстрочка, валютний курс).
- Умови внесення змін до бронювання (перенесення дат, заміна туристів).
- Умови скасування заброньованих турів.
Єдиних правил тут немає - всі умови залежать від туроператора і можуть бути як лояльними, так і  дуже обмежуючими.

Чому ми рекомендуємо бронювати відпочинок заздалегідь? 
Тому що ковід і закриття кордонів внесли свої корективи. Не так багато країн будуть відкриті для подорожей і відпочинку цього літа, як хотілось би. А бажаючих відпочити дуже багато. Тим більше багато хто не зміг відпочити в 2020 році. Тому напевно гарячих турів не буде улітку 2021 року. Тому краще і дешевше бронювати свій відпочинок заздалегідь.
Також через заповнення готелів на 50%, ціни на відпочинок зросли, і вже не впадуть, а будуть тільки рости ще через попит в високий сезон.

А якщо кордони знову закриють і поїздка зірветься?
Практика показала: ті країни, які вже відкрилися - не зачиняються. Тому що туризм важлива складова економіки цих країн. Тому зараз ми бронюємо своїм близьким і нашим улюбленим туристам літо 2021. До того ж, всі розвинені країни планують закінчити вакцинацію до липня. Тому очевидно, що швидше за все ми отримаємо ще кілька країн, в які можна буде полетіти на відпочинок. Дуже чекаємо на це!

Але вже ясно, що місць в готелях на всіх бажаючих влітку не вистачить. А ближче до сезону ціни на те, що залишиться, виростуть дуже сильно. І вже зараз знайти справжні ціни ранього бронювання непросто. Тому якщо ви в цьому році плануєте вирушити в подорож - не відкладайте, телефонуйте нам - почнемо вибирати.

Більше гарячих пропозицій в наших спільнотах:
TELEGRAM-канал 
VIBER-спільнота 
Instagram 
З'вязатися з нами 
ТА "ВЕЛИКА ПОДОРОЖ" тел. + 38-096-768-60-68 та + 38-066-406-29-79

Другие статьи